За півріччя служба зайнятості Сумщини знайшла роботу для 14,5 тисяч осіб

У першому півріччі 2019 року, у порівнянні з січнем-червнем 2018 року кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями та центрами зайнятості, збільшилась на 6% та становила 4,2 тис. одиниць.

Кількість вакансій у базі даних Сумської обласної служби зайнятості збільшилась на 2% та склала 20,2 тис. одиниць. У чотирнадцяти філіях та центрах зайнятості з дев’ятнадцяти відбулося зростання кількості вакансій. Найбільш суттєво кількість вакансій зросла у Ямпільській та Середино–Будській філіях (у 1,3 рази).

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості, залишилась на рівні минулого року та становила 14,5 тис. осіб. При цьому, 44% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. З числа колишніх безробітних 40% знайшли роботу в сільському господарстві, лісовому та рибному господарстві; 14% – у переробній промисловості; 12% – у сфері оптової та роздрібної торгівлі, ремонті.

Служба зайнятості компенсує витрати роботодавця

Протягом першого півріччя нинішнього року на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 266 безробітних. З них 78 осіб, це ті, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та 188 осіб, що працевлаштовані суб’єктами малого підприємства у пріоритетних видах економічної діяльності. У грошовому виразі це майже 2,6 млн. грн.

Постійне зростання мінімальної заробітної плати, а відтак і суми єдиного внеску, який має сплачувати роботодавець за найманого працівника, підвищує зацікавленість у користуванні компенсаційними механізмами, які пропонує держава для сумлінних роботодавців, – розповідає директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Слід врахувати, що таку компенсацію можна отримати виключно за працівника, прийнятого на нове робоче місце за трудовим договором. На працівників, прийнятих на умовах цивільно-правових договорів, така норма не поширюється. При цьому право на компенсацію має як юридична особа (підприємство, установа, організація), так і фізична особа-підприємець, яка в ме­жах трудових відносин використовує працю фізичних осіб.

За словами В.Підлісного, право на компенсацію не поширюється на бюджетні установи та роботодавців, які є суб’єктами господарювання, утвореними в результаті припинення іншої юридичної особи протягом 12 місяців, що передували створенню нового робочого місця.

Порівняно нова послуга з надання компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштованих на створені додаткові робочі місця досить поширена на Сумщині.