ГРОМАДСБКЕ ОБГОВОРЕННЯ написання стратегії розвитку Грунської територіальної громади на 2019-2025 роки на принципах залучення громадськості

Відповідно до пункту 20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Стратегії сталого розвитку «Україна-2020», схваленої Указом Президента України від 12 січня 2015 року № 5/2015, Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів», «Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року», затвердженої рішенням 42-ї сесії Сумської обласної ради 6-го скликання від 09.04.2015 року, з метою написання Концепції стратегії розвитку Грунської територіальної громади Охтирського району Сумської області на 2019-2025 рр. на принципах залучення громадськості, створена робоча група з розроблення Концепції стратегії розвитку Грунської територіальної громади Охтирського району Сумської області на 2019-2025 рр. у складі:

Голова правління робочої групи:

1. Кудлай Олександр Григорович – голова Грунської сільської ради ОТГ;

Правління робочої групи;: ‘

2. Маляренко Валентина Олексіївна- заступник голови Грунської сільської ради;

3. Курило Лариса Василівна- секретар Грунської сільської ради;

5. Москаленко Роман Іванович – в.о. старости Вязівського старостату.

4. Савков Ігор Миколайович – в.о. старости Рибальського старостату;

Учасники:

1. Москаленко Іван Валентинович – начальник відділу освіти, молоді і спорту Грунської сільської ради;

2. Савкова Людмила Олексіївна – завідуюча Рибальською бібліотекою;

3. Мащенко Сергій Олександрович- приватний підприємець;

4. Тіщенко Володимир Іванович – в.о. старости Гнилицького старостату;

5. Довгий Олександр Васильович – – в.о. старости Куземинського старостату;

6. Гончаренко Ганна Степанівна – начальник фінансового відділу, Грунської сільської ради;

7. Барченко Наталія Борисівна – начальник відділу культури та туризму Грунської сільської ради;

8. Громак Юрій Андрійович – член виконкому, голова ГО Нові стандарти життя;

9. Пірятинець Олександра Григорівна – директор КЗ “Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальної допомоги”;

10. Пилипенко Роман Володимирович – депутат сільської ради, директор ТОВ “Куземин-Агро”

11. Гончаренко Наталія Анатоліївна- старша медсестра КНП ГСР “Грунський Центр ПМСД”

12. Маляренко Володимир Олексійович – начальник служби у справах дітей